Istebna to miejscowość słynąca ze swojej dużej atrakcyjności turystycznej. Wiele osób z Polski i zagranicy przyjeżdża do niej w sezonie zimowym, bo to właśnie tutaj mogą realizować swoje narciarskie pasje. W Istebnej i okolicy istnieje kilka ośrodków narciarskich, ale to właśnie Kompleks Narciarski Zagroń jest z nich największy i jednocześnie najbardziej popularny wśród miłośników białego szaleństwa. Jakie atrakcje czekają na tych, którzy odwiedzają ten właśnie ośrodek? Należy rozpocząć od wyboru noclegów w Istebnej – umożliwi to baza noclegowa [szukając miejsc w internecie, wpisz w wyszukiwarkę hasło: "noclegi Istebna"].

Kompleks Narciarski Zagroń oferuje swoim klientom szereg możliwości do aktywnego spędzania czasu na górskich stokach. Do dyspozycji gości jest pięć tras zróżnicowanych stopniem trudności po to, by każdy z łatwością mógł wybrać najbardziej odpowiednią do własnych umiejętności zjazdowych. Wiedzie do nich wyciąg krzesełkowy i talerzykowy, istnieje również wyciąg taśmowy, ułatwiający najmłodszym narciarzom poruszanie się w górę trasy przeznaczonej specjalnie dla dzieci i młodzieży. Dla zapewnienia komfortu i bezpieczeństwa, trasy są oświetlone i utrzymywane przez cały czas funkcjonowania kompleksu w sezonie. Kompleks narciarski to jednak nie wszystko, co można znaleźć w tym miejscu. Jeśli pogoda nie dopisuje lub po prostu masz ochotę na inny rodzaj aktywności fizycznej, zwróć uwagę na to, co oferuje aquapark. Kręte zjeżdżalnie, jacuzzi, grota solno-skalna, sauna parowa i sucha [szukając informacji w internecie, wpisz w wyszukiwarkę hasło: "sauna"] , a także płaszcze wodne i wodospady dostępne dla klientów to cały szereg atrakcji dla rodziny, o czym można przekonać się odwiedzając to wyjątkowe miejsce. Na terenie Zagronia mieści się również spa, w którym można zadbać o regenerację ciała zmęczonego ciężką codzienną pracą. Szeroka lista dostępnych zabiegów sprawia, że z łatwością znajdziesz coś odpowiadającego oczekiwaniom w tym zakresie. Na terenie kompleksu narciarskiego znajduje się również restauracja „Zagroń”, w której można uzupełnić kalorie po całodziennych aktywnościach fizycznych. Serwowane tu potrawy cieszą się dużym uznaniem wśród gości odwiedzających restaurację.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>